Posted On: 5 lutego, 2018

3 powody, dla których warto zainwestować w wykładzinę biurową

dywan w biurze

Prowadzisz swój własny biznes? Wciąż zastanawiasz się, czy w siedzibie swojej firmy zostawić drewniane podłogi bez pokrycia, czy może jednak zainwestować w tekstylia? Poniżej przedstawiamy 3 powody, dla których instalacja wykładziny biurowej będzie najlepszym rozwiązaniem dla twojego biura!

Estetyka

W wykładzinie jest coś takiego co sprawia, że przestrzeń wydaje się być niezwykle przytulna, a co za tym idzie – i bardziej zachęcająca. Zainstalowanie odpowiedniej wykładziny w miejscu pracy może przynieść duże zyski! W jaki sposób? To właśnie wykładzina jest pierwszą rzeczą, która rzuci się w oczy twoim klientom. Jeśli sprawi dobre wrażenie, poczują się jak w domu i z chęcią nawiążą z tobą współpracę. Ważne jest, aby wybrać taką wykładzinę, która będzie pasowała do reszty wystroju wnętrza. Pamiętaj także, by należycie dbać o jej czystość.

Trwałość

Wykładziny z przeznaczeniem biurowym są zaprojektowane tak, aby wytrzymać rygory środowiska o dużym natężeniu ruchu. Wysoka gęstość i nisko-profilowa kompozycja sprawiają, iż wykładzina jest bardziej odporna na zgniatanie, co oznacza, że przez wyjątkowo długi czas będzie w stanie zachować swój pierwotny wygląd i jakość strukturalną.

Odpowiednia akustyka

Praca biurowa to nie tylko siedzenie za biurkiem. Wbrew pozorom pracownicy biurowi całkiem sporo spacerują po pomieszczeniach, w celu różnego typu konsultacji ze wspólnikami, spotkań biznesowych w pokoju konferencyjnym, itp. Wykładzina chroni przed nadmiernym hałasem wywołanym przez kroki czy rozmowy, zapewniając odpowiednią akustykę pomieszczenia.

Martwisz się o to, jak zachować czystość wykładziny przy dużej ilości pracowników? Czyszczenie wykładzin w biurach pozostaw nam! DAMAT specjalizuje się w praniu wykładzin wieloobiektowych, zarówno w biurach, jak i budynkach usługowych, bez limitu powierzchni. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą prania wykładzin biurowych!

Call Now Button