Posted On: 13 stycznia, 2018

4 powody, dla których warto zainwestować w dywan w nowym roku

nowy dywan

Wciąż wiele osób pozostawia decyzję o kupnie dywanu na samym końcu, a przecież domowe tekstylia mają wiele różnych zastosowań, które znacząco wpływają na nasze życie! Poniżej przedstawiamy 4 powody, dla których warto zainwestować w dywan w nowym roku.

Styl

Podłogi z płytek i drewna wyglądają tak zwyczajnie… Dywany to idealny sposób na dodanie pomieszczeniom charakteru! Różnorodne rozmiary, kształty i kolory pozwolą nadać wnętrzu odpowiedni klimat, rozjaśnić pokoje w przypadku zbyt małej ilości naturalnego światła lub stanowić wyjątkowy dodatek, który urozmaici styl aranżacji wnętrza.

Komfort

Jeśli w swoim domu posiadasz dużą ilość metrów kwadratowych drewnianej podłogi lub płytek, będzie on sprawiał wrażenie zimnego, wręcz odpychającego… Dzięki dywanom twój dom stanie się ciepły, przytulny i będzie miał bardziej zachęcający wygląd! Miękki dywan to także komfort dla naszych stóp oraz gwarancja bezpieczeństwa przed poślizgnięciem się na drewnianej podłodze.

Lepsza jakość powietrza

Wielokrotnie podkreślamy, iż dywany to pewnego rodzaju domowe filtry, które zatrzymują w sobie roztocza, oczyszczając domowe powietrze, którym oddychamy. Dzięki temu jakość powietrza jest znacznie lepsza, a nam lżej się oddycha – oczywiście przy regularnym odkurzaniu domowych tekstyliów.

Redukcja hałasu

Dywany w domowych pomieszczeniach nadają im odpowiednią akustykę. Redukują codzienny hałas, a co najważniejsze – tłumią odgłos kroków i skrzypienia podłogi.

Nowy rok to idealny czas na zmiany! Jeśli jeszcze nie posiadacie w swoim domu dywanów, noworoczne wyprzedaże to doskonała okazja do zakupu jednego z nich. Aby dywan spełniał swoje funkcje jak najlepiej, należy o niego odpowiednio dbać. W nowym roku zachęcamy do skorzystania z naszych wyjątkowych usług prania tekstyliów domowych!

Call Now Button