Posted On: 8 września, 2017

Bezpieczne pranie tekstyliów domowych – tylko z firmą DAMAT!

Pralnia Dywanów i Verticali - Damat - Warszawa - logo

W ciągu całego roku Twój dywan jest dość mocno eksploatowany i narażony na brud, kurz, roztocza i sierść zwierząt. Domowa konserwacja w postaci codziennego odkurzania to podstawa, jednak chcąc zachować 100% czystości i trwałości dywanu oraz ogólnej świeżości w domu, należy min. 2 razy w roku poddać go dokładnemu praniu. Niewiele osób ma świadomość, iż większość produktów czyszczących dostępnych w sklepach zawiera substancje, które są szkodliwe nie tylko dla materiału danych tekstyliów, ale także dla naszego zdrowia. Jeśli chcesz mieć pewność, iż twój dywan nie zostanie zniszczony, a twoja rodzina nie zostanie wystawiona na szkodliwe działanie chemikaliów, skorzystaj z profesjonalnej usługi prania dywanów i wykładzin firmy DAMAT.

Chroń zdrowie swojej rodziny

Dywany, ze względu na swoje rozmiary, nie mogą zostać umieszczone w domowej pralce. Jeśli decydujesz się na samodzielne czyszczenie tekstyliów, jesteś zmuszony zrobić to w pokoju, w którym się znajduje. W związku z tym wszelkie opary z używanych przez ciebie produktów piorących krążą po mieszkaniu i z łatwością przedostają się do twoich płuc. Zbyt intensywny zapach może spowodować zawroty głowy, kaszel, kichanie, a nawet nudności. Korzystając z profesjonalnej usługi prania dywanów i wykładzin firmy DAMAT nie narażasz siebie i swojej rodziny na wdychanie intensywnych oparów ze środków czyszczących. Ponadto oddając tekstylia w ręce naszych profesjonalistów, masz pewność, że twój ulubiony dywan nie zostanie zniszczony. Nasza pralnia zapewnia czyste i świeże dywany bez użycia toksycznych substancji, przy wykorzystaniu wyłącznie wysokospecjalistycznych maszyn.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszej usługi, rodzaju produktów, z których korzystamy oraz maszyn, na których pracujemy. Zachęcamy do kontaktu!

Call Now Button