Posted On: 17 marca, 2018

Brzydki zapach w biurze? Przyczyną może być wykładzina obiektowa

biuro

Kiedy przychodzi klient, staramy się zrobić wszystko, aby wybrał dane usługi, które możemy mu zaoferować, i aby wrócił do nas w przyszłości. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby opracować odpowiednią ofertę i przygotować się do rozmowy, ale wszelkie te wysiłki może zniweczyć… zapach. Rzecz pozornie bez znaczenia, a jednak potrafiąca skutecznie zatrzeć nie tylko dobry wizerunek, lecz także komfort samej pracy.

Brzydko pachnący problem

Przyczyną brzydkiego zapachu utrzymującego się w biurze pomimo regularnych wizyt i sumienności obsługi sprzątającej może być wykładzina obiektowa. Jest to najpopularniejszy rodzaj wykładzin wykorzystywanych w biurach i pomieszczeniach użyteczności publicznej. Nadają wnętrzu przytulnego charakteru, a także pomagają je odświeżyć – niestety do czasu, aż same staną się brudne. Wówczas niezbędne może okazać się pranie wykładzin.

Pranie wykładzin: abc

Aby pozbyć się uciążliwego problemu, najlepiej zatrudnić profesjonalną ekipę sprzątającą, która będzie w posiadaniu niezbędnego sprzętu i specyfików, które pomogą w zneutralizowaniu nieprzyjemnego zapachu.

Dlaczego powinno się regularnie prac wykładzinę?

Pranie wykładzin może odbywać się na kilka sposobów. Jedną z bardzo popularnych metod jest pranie na mokro, ma jednak jedną, bardzo poważną wadę. Wszelkie rozpuszczone drobiny za pomocą chemikaliów zostają we włóknach, spływając do jeszcze głębszych warstw. Między innymi dlatego nie warto pozostawiać czyszczenia dywanów niedoświadczonym osobom. Ponadto pranie wykładzin sprzyja usuwaniu bakterii i roztoczy, które również mogą przyczyniać się do brzydkiego, nieświeżego zapachu. Higieniczne otoczenie to takie, w którym przyjemniej się pracuje i pomyślniej przeprowadza interesy. Profesjonalnie wykonana usługa pozostawia dywan świeży i pachnący na wiele tygodni.

Szeroki wybór usług

Firmy czyszczące oferują nie tylko dogłębne pranie wykładzin, ale także dodatkowe usługi, takie jak aplikację szamponów do czyszczenia czy nawet wprowadzenie dowolnie wybranego zapachu, który będzie nam towarzyszył przez wiele tygodni. Nieświeży zapach naprawdę nie jest wówczas problemem nie do pokonania.

Call Now Button