Posted On: 15 grudnia, 2016

Dywaniki shaggy – rozwiązanie na zimowe poranki

Wszystkie liście opadły już z drzew, a jesienna zawierucha dobiegła końca… Za oknem zima, chłodne wieczory i zimne poranki, siarczysty mróz szczypiący w nos. Aż się nie chce wychodzić z domu, a co dopiero z łóżka? Poranna wizja wydostania się z cieplutkiej i przytulnej pościeli na wychłodzoną i nieprzyjemną podłogę, utrudnia wam każdy zimowy ranek? Jest na to rozwiązanie – dywan SHAGGY!

Dywaniki typu shaggy charakteryzują się wyjątkową gęstością i puszystością. Nie bez przyczyny nazywa się je „włochaczami”. Mają bardzo długie i sprężyste runo, dzięki czemu są miłe w dotyku i dają niezwykły komfort chodzenia. Dzięki włóknie typu shaggy, dywany przypominają wyglądem ręcznie tkane dywany wełniane. Tekstylia z tego materiału są szczególnie trwałe, odporne na zabrudzenia oraz posiadają właściwości elektrostatyczne, dzięki czemu nie przyciągają kurzu i są odporne na ugniatanie. Dodatkowo są świetnymi izolatorami termicznymi dzięki czemu ogrzewają podłogę, a także akustycznymi, tłumiąc odgłos chodzenia. Sypialnia nie wymaga dywanów okrywających całą powierzchnię podłogi, dlatego też warto wybrać podłużne dywaniki shaggy, które położone obok łóżka pozwolą nam miło powitać zimowy dzień. Na obecnym rynku shaggy są bardzo popularne, posiadają oryginalną kolorystkę oraz nowoczesne wzornictwo, więc idealnie wkomponują się w każdą aranżację.

Te niezwykle efektowne dywany typu shaggy sprawią, że wasza sypialnia zamieni się w ciepłe i przytulne miejsce, a każdy zimowy poranek stanie się znacznie łatwiejszy i przyjemniejszy.

Call Now Button