Posted On: 25 stycznia, 2018

Dywanowe trendy 2018

dywany 2018

Nowy rok – czas życiowych podsumowań, zmian oraz… nowych trendów! Także i tych dotyczących wystroju wnętrza. Specjalnie dla was sprawdziliśmy, jakie dywanowe trendy czekają na nas w nowym 2018 roku.

Nowoczesne wzory i kolory

W nowym roku powoli zaczniemy odchodzić od szaro-białych wnętrz i skandynawskiej estetyki. W 2018 roku modne będą mocne kolory i nietypowe wzory – w szczególności w formie 3D! Na podłodze będą królowały geometryczne wzory, takie jak prostokąty, trójkąty, koła, czy heksagony. Możliwości cyfrowego przetwarzania wzorów sprawią, iż w naszych wnętrzach pojawią się najrozmaitsze dzieła sztuki odzwierciedlone na domowych tekstyliach. Będą one w idealny sposób stanowić główny punkt aranżacji całego wnętrza.

Barwy ziemi

To najbardziej zaskakujący trend w 2018 roku! Prawdziwym hitem okaże się pomarańcz w rdzawym odcieniu. Kolory ziemi to także oliwkowy, khaki, pobrudzony żółty oraz klasyczny brąz. Dlaczego w nowym roku natura zapuka do naszych drzwi? Według projektantów, barwy ziemi kojarzą nam się ze spokojem, ładem i harmonią, a przede wszystkim odpoczynkiem na łonie natury – a w dzisiejszych czasach to właśnie kontaktu z przyrodą brakuje nam wszystkim najbardziej.

Natura przede wszystkim

Pomimo pewnych zmian w kolorystyce i wzorach tekstyliów w 2018, to wciąż naturalne materiały będą górowały w nowym roku. Dywany z czystej wełny znajdą swoje miejsce w szczególności w sypialniach i salonach, zapewniając komfort i przytulny wygląd.

Niezależnie od tego, jaki dywan wybierzecie w nowym 2018 roku, firma DAMAT z pewnością poradzi sobie z wszelkimi jego zabrudzeniami. Zachęcamy do kontaktu w nowym roku!

Call Now Button