Posted On: 6 lutego, 2017

Dywany o nieregularnych kształtach

dywan

Standardowe, dywanowe prostokąty powoli wychodzą z mody. Dekoratorzy wnętrz proponują coś zupełnie innego, a mianowicie nieregularne kształty – geometryczne typu okrąg czy owal, a także naśladujące różne formy kwiatów, aut czy liter. Nie każdy decyduje się na tego typu oryginalność w swoim salonie czy sypialni. My podpowiadamy jak dopasować dywany o nieregularnych kształtach do swojego mieszkania.

Tego rodzaju tekstylia pasują przede wszystkim do przestrzennych wnętrz w stylu nowoczesnym. Ich inny, wyjątkowy kształt dodaje dynamiki pomieszczeniom w których się znajdują. Dywany o okrągłych i owalnych formach doskonale komponują się z meblami o podobnym kształcie. Więc jeśli posiadacie w swoim salonie zaokrąglony stolik kawowy, warto rozważyć kupno dywaniku owalnego, który nada pomieszczeniu wyjątkowy i niepowtarzalny styl. W sypialni natomiast, głównym meblem jest łóżko. Aby podkreślić całość pomieszczenia i jego klimat, a nie tylko centralne wyposażenie, warto wybrać wzorzysty dywan o nieregularnym kształcie. Natomiast tekstylia w formie kwiatów, zwierząt czy literek, doskonale sprawdzą się w pokojach dziecięcych, tworząc unikalny motyw przewodni oraz niekonwencjonalne i fantazyjne miejsce do codziennych zabaw czy nauki.

Warto zaznaczyć, że dywany o nieregularnych kształtach są głównie robione na zamówienie. Dlatego też mamy swobodę wyboru jego formy, koloru i wzoru. Możemy sami stworzyć wyjątkowo oryginalny dywan, który będzie nie tylko odpowiadał naszym gustom, ale także idealnie pasował do wystroju naszych wnętrz.

Call Now Button