Posted On: 14 października, 2016

Obszywanie dywanów i wykładzin – po co to robić?

Obszywanie dywanów - po co się to robi?

Czy zdarzyło się Wam, że znaleźliście kiedyś idealny dywan do swojego wnętrza, ale okazał się być zbyt duży lub wymaga wycięcia w kilku miejscach, aby lepiej można było go dopasować do mebli bądź układu ścian?

Albo podoba się Państwu fantastyczny wzór wykładziny dywanowej, ale nie chcecie Państwo kłaść jej na całej powierzchni lub mocować pod listwami przy ścianach, a surowo przycięte boki nie wyglądają estetycznie i zachęcająco? A może doszło do sytuacji, w której rogi w Państwa dywanie zaczęły się pruć?
Zapewniamy, że takie sytuacje są do uratowania i nie musicie się Państwo martwić, że dokonany wybór nie był właściwy lub że obecny, postrzępiony dywan, nadaje się wyłącznie do wyrzucenia.
Obszywanie dywanów i wykładzin, które oferujemy w ramach naszych usług, to idealne rozwiązanie dla podobnych sytuacji.

Na czym polega obszywanie dywanów?

Do obszywania rogów i boków dywanów lub wykładzin stosujemy najlepszej jakości komponenty, które w połączeniu z zaawansowanymi technikami, wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem i zaangażowaniem naszego zespołu powodują, że trwałość wykonanych usług jest długa i pozwala cieszyć oko z dywanu lub wykładziny, którymi postanowili Państwo ozdobić pomieszczenie. Obszywanie dywanów i wykładzin staje się coraz bardziej powszechną praktyką, dzięki czemu mamy możliwość rozwijania swojej wiedzy i umiejętności w tym zakresie oraz wykorzystywać najnowsze techniki, materiały oraz sprzęt, podnosząc tym samym jakość wykonywanej usługi.

Zapraszamy do zapoznania się z zakresem oraz cennikiem usług w naszej profesjonalnej pralni dywanów i wykładzin Damat.

Call Now Button