Usługi prania dywanów Marki i Warszawa
Profesjonalna

Pranie dywanów - Mokotów

Pranie Dywanów: Mokotów, Warszawa

Potrzebujesz uprać i odświeżyć swój dywan? Mieszkasz na Warszawskim Mokotowie? Skontaktuj się z nami i umów transport dywanu do i z naszej pralni! Oferta specjalna dla mieszkańców Warszawskiej dzielnicy Mokotów!

Mieszkasz w innej dzielnicy? Sprawdź także:


ZADZWOŃ DO NAS!
+48 530 697 705
kontakt@damat.pl

Oceń nas na mapach Google lub na Facebooku!

Pranie dywanów w naszej firmie to gwarancja czystości, świeżości oraz pachnącego produktu. Każde zamówienie realizujemy priorytetowo oraz do każdego z nich podchodzimy indywidualnie. Staramy się, aby każdy klient był zadowolony z produktu, który nam powierza do wyczyszczenia. Na Warszawskim rynku działamy już od 1991 roku – obsługując wielu zadowolonych klientów, również na Warszawskim Mokotowie.

Pralnia dywanów z transportem na Mokotowie

Warto podkreślić, że dywany pierzemy metodą „na wskroś” czyli w kąpieli wodnej. To bardzo istotny element, jako iż nasz kompletny proces prania usuwa nie tylko zanieczyszczenia, ale także wszystkie roztocza, sierść, włosy i nieprzyjemny zapach. Wyczyszczony przez naszą firmę dywan pozostaje pachnący i czysty przez długi czas. Oferujemy transport i odbiór dywanu spod dowolnego adresu na Mokotowie.

Zamów pranie dywanu – Mokotów

Charakteryzuje nas doskonała jakość świadczonych usług i pełen profesjonalizm. Jeśli mieszkasz na warszawskim Mokotowie, Starym Mokotowie – Służew, Służewiec, Ksawerów, Sadyba, Stegny, Augustówka, Siekierki, Wyględów, Czerniaków, Sielce – zadzwoń. Umów transport swojego dywanu, który czysty i pachnący odwieziemy pod wskazany adres.

Pralnia dywanów – Mokotów

Warto wspomnieć, że w pralni dywanów Damat każdy dywan jest także poddawany ozonowaniu, co zapewnia nieskazitelną czystości oraz niezwykle bezpieczną metodę dezynfekcji. Ozonowanie nie wymaga użycia dodatkowych środków bakteriobójczych. Taka forma czyszczenia jest uznawana jako jeden ze sposobów impregnacji. Zabezpieczona zostaje powierzchnia dywanu przed szybkim wchłanianiem cząsteczek brudu. Ponadto na powierzchni dywanu tworzy się specjalny filtr, który wpływa na absorpcję brudu. Jest to najskuteczniejsza metoda prania dywanów na rynku.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Mokotowa i nie tylko – zadzwoń, zamów transport i pranie dywanu już dziś!

Zamów pranie!

Przyjedziemy po Twój dywan
na Mokotów

  Umów transport dywanu do naszej pralni i z powrotem na Mokotów!

  Tel: +48 530 697 705

  Zadzwoń do nas w godzinach:

  • pon.-pt. – 07:00-15:00
  • sob, niedz: nieczynne

  Profesjonalna pralnia dywanów Damat. S. C – Obszar prania: Mokotów

  Call Now Button