Usługi prania dywanów Marki i Warszawa
Profesjonalna

Pranie dywanów - Ochota

Pranie Dywanów: Ochota, Warszawa

Potrzebujesz uprać i odświeżyć swój dywan? Mieszkasz na Warszawskiej Ochocie? Skontaktuj się z nami i umów transport dywanu do i z naszej pralni! Oferta specjalna dla mieszkańców Warszawskiej dzielnicy Ochota!

Mieszkasz w innej dzielnicy? Sprawdź także:


ZADZWOŃ DO NAS!
+48 530 697 705
kontakt@damat.pl

Oceń nas na mapach Google lub na Facebooku!

Poszukujesz profesjonalnej pralni, która poradzi sobie z plamami na Twoim dywanie czy wykładzinie? Jeżeli mieszkasz na terenie dzielnicy Warszawa Ochota, gorąco zachęcamy do skorzystania z usług firmy Damat.

Pralnia dywanów z transportem na Ochocie

Nasza pralnia to grupa fachowców, którzy od 1991 oferują usługi prania dywanów na najwyższym poziomie. O ich zadowalających efektach świadczy wierne grono klientów, którzy od lat powierzają nam swoje zabrudzone dywany – również na Ochocie!

Pralnia Damat pracuje w oparciu o technikę pralniczą „na wskroś” stanowiącą najbardziej skuteczną metodę prania tekstyliów. Jej istotą jest kąpiel dywanu w dużej ilości wody z dodatkiem detergentu. Przed przystąpieniem do niej każdy dywan mierzymy, określamy jego skład oraz przyglądamy się rodzajowi zabrudzeń. Później dzięki pracy specjalistycznych maszyn usuwamy z runa dywanu wszelkie stałe zanieczyszczenia, w tym włosy oraz sierść zwierząt domowych. Po tych przygotowaniach dywan zostaje wyczyszczony w kąpieli wodnej, a następnie precyzyjnie wypłukany, odwirowany i wysuszony.

Zamów pranie dywanów na Ochotę

W cenie prania dywanu dodatkowo oferujemy jego ozonowanie. Dzięki poddaniu runa dywanu działaniu ozonu w sposób przyjazny dla środowiska zostaną z niego usunięte silnie alergenne zarodniki grzybów i pleśni, a także bakterie czy wirusy odpowiedzialne za wiele groźnych chorób. Ponadto ozon usuwa z dywanów nieprzyjemny zapach, przywracając ich runu dawną świeżość.

Pralnia dywanów – Ochota

Aby skorzystać z naszej oferty nie musisz dysponować własnym środkiem transportu. Nasza pralnia oferuje usługę odbioru brudnego dywanu spod dowolnego adresu na Warszawskiej Ochocie (Rakowiec, Szczęśliwice, Filtry, Stara Ochota) oraz zapewnia transport upranego w to samo miejsce. Skontaktuj się z nami, a uzgodnimy termin transportu – czekamy na Twój telefon!

Zamów pranie!

Przyjedziemy po Twój dywan
na Ochotę

  Umów transport dywanu do naszej pralni i z powrotem na Ochotę!

  Tel: +48 530 697 705

  Zadzwoń do nas w godzinach:

  • pon.-pt. – 07:00-15:00
  • sob, niedz: nieczynne

  Profesjonalna pralnia dywanów Damat. S. C – Obszar prania: Ochota

  Call Now Button