Usługi prania dywanów Marki i Warszawa
Profesjonalna

Pranie dywanów - Praga Południe

Pranie Dywanów: Praga Południe, Warszawa

Potrzebujesz uprać i odświeżyć swój dywan? Mieszkasz na Warszawskiej Pradze Południe? Skontaktuj się z nami i umów transport dywanu do i z naszej pralni! Oferta specjalna dla mieszkańców Warszawskiej dzielnicy Praga Południe!

Mieszkasz w innej dzielnicy? Sprawdź także:


ZADZWOŃ DO NAS!
+48 530 697 705
kontakt@damat.pl

Oceń nas na mapach Google lub na Facebooku!

Jeżeli jesteś mieszkańcem dzielnicy Warszawa Praga Południe i potrzebujesz pomocy profesjonalistów, którzy przywrócą świeżość Twojemu dywanowi lub wykładzinie, zaufaj specjalistom z pralni Damat. Nasze usługi świadczymy od 1991 roku i przez ten czas zdążyliśmy zbudować renomę marki, a wszystko dzięki nowoczesnej i skutecznej technologii prania, która od trzydziestu lat cieszy się uznaniem zadowolonego grona klientów.

Pralnia dywanów z transportem – Praga Południe

Dywany pierzemy tak zwaną metodą „na wskroś”, polegającą na głębokim czyszczeniu każdego włókna w kąpieli wodnej. Pranie poprzedzone zostaje dokładnymi pomiarami dywanu, analizą jego składu oraz określeniem rodzaju zabrudzeń. Następnie dywan maszynowo trzepiemy i odkurzamy, usuwając włosy, sierść czy kurz (wszelkie zabrudzenia stałe). Kolejny etap czyszczenia to kąpiele w dwóch basenach z wodą. W pierwszym z nich maszyny szorujące usuwają z runa wszelki brud, natomiast w drugim dywan jest poddawany płukaniu, tak aby nie pozostały na nim ślady środków piorących. Ostatni etap naszej pracy to odwirowanie oraz suszenie.

Zamów pranie dywanu na Pradze Południe

Stosowana przez nas technika na „wskroś” gwarantuje usunięcie z dywanu 99% zabrudzeń i jest najskuteczniejszą spośród oferowanych na rynku pralniczym (o wiele skuteczniejsza niż popularne odkurzacze typu „Karcher”). Dodatkowo każdy dywan poddajemy ozonowaniu, czyli w pełni ekologicznej dezynfekcji przeprowadzanej bez użycia agresywnych chemikaliów. W jej wyniku zostają usunięte grzyby, wirusy, chorobotwórcze bakterie, roztocza oraz przykre zapachy.

Pralnia dywanów – Praga Południe

Pralnia Damat zapewnia także transport dywanów. Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi usługami, mieszkasz na Pradze Południe – skontaktuj się z nami telefonicznie – w rozmowie ustalimy wszelkie szczegóły odbioru dywanu z Twojego domu oraz uzgodnimy termin, w którym dostarczymy go z powrotem pod Twoje drzwi. Nasi kierowcy poruszają się w obszarze: Gocław, Saska Kępa, Grochów, Gocławek, Kamionek, Witolin oraz wiele osiedli na Pradze Południe.

Zamów pranie!

Przyjedziemy po Twój dywan
na Pragę Południe

  Umów transport dywanu do naszej pralni i z powrotem na Pragę Południe!

  Tel: +48 530 697 705

  Zadzwoń do nas w godzinach:

  • pon.-pt. – 07:00-15:00
  • sob, niedz: nieczynne

  Profesjonalna pralnia dywanów Damat. S. C – Obszar prania: Praga Południe

  Call Now Button