Usługi prania dywanów Marki i Warszawa
Profesjonalna

Pranie dywanów - Śródmieście

Pranie Dywanów: Śródmieście, Warszawa

Potrzebujesz uprać i odświeżyć swój dywan? Mieszkasz w centrum Warszawy? Skontaktuj się z nami i umów transport dywanu do i z naszej pralni! Oferta specjalna dla mieszkańców Warszawskiego Śródmieścia!

Mieszkasz w innej dzielnicy? Sprawdź także:


ZADZWOŃ DO NAS!
+48 530 697 705
kontakt@damat.pl

Oceń nas na mapach Google lub na Facebooku!

Brudny i zakurzony dywan to siedlisko roztoczy i bakterii. Może być źródłem alergii i wielu innych chorób wpływających negatywnie na nasz organizm. Samodzielne pranie dywanów nie zawsze jest efektywne ze względu na ich dużą powierzchnię i trudności w doborze odpowiednich środków chemicznych. Jeśli jednak mieszkasz w Centrum Warszawy i nie masz czasu czy chęci dźwigania dywanu do pralni – skontaktuj się z nami! Obierzemy Twój dywan ze Śródmieścia i odwieziemy czysty z powrotem!

Pralnia dywanów z transportem do Śródmieścia

Jeśli mieszkasz w dzielnicy Śródmieście a twój dywan wymaga odświeżenia, możesz zlecić to zadanie profesjonalnej pralni dywanów działającej od 1991 roku. Zyskasz wówczas gwarancję nie tylko czystości ale również pewność, że nie ulegnie on zniszczeniu, jak to może się stać gdy podejmiesz się tego zadania we własnym zakresie. Martwisz się przewozem? Niepotrzebnie. Damat odbierze od ciebie brudny dywan i dostarczy go po wypraniu z powrotem na miejsce.

Zamów pranie dywanów do Śródmieścia

Pranie dywanów metodą „na wskroś” to najskuteczniejszy sposób na czysty dywan. Oznacza to pranie w dużej ilości wody. Metoda ta usuwa brud nie tylko z wierzchu, ale również od spodu wnikając dogłębnie w każdy splot. Analiza rodzaju materiału i rodzajów zabrudzenia pozwala na odpowiednie dostosowanie środków piorących. Przed praniem dywany są trzepane i odkurzane, co skutecznie usuwa zanieczyszczenia takie jak piach i włosy. 

Pranie dywanów – Warszawa Centrum

Dywany po praniu są dodatkowo poddawane działaniu ozonu co pozwala na usunięcie z nich niechcianych zapachów. To nie wszystko – dezynfekcja dywanów ozonem pozwala na ostateczne pozbycie się wirusów, pleśni, grzybów, roztoczy i bakterii. A zatem… czas na czysty dywan! Zadzwoń do nas i umów transport dywanu w Śródmieściu – Muranów, Stare Miasto, Żelazna Brama, Centrum, Powiśle-Skarpa, Koszyki, Krucza, Powiśle, Solec, Oleandrów.

Zamów pranie!

Przyjedziemy po Twój dywan
do Śródmieścia

  Umów transport dywanu do naszej pralni i z powrotem do Centrum!

  Tel: +48 530 697 705

  Zadzwoń do nas w godzinach:

  • pon.-pt. – 07:00-15:00
  • sob, niedz: nieczynne

  Profesjonalna pralnia dywanów Damat. S. C – Obszar prania: Śródmieście

  Call Now Button