Usługi prania dywanów Marki i Warszawa
Profesjonalna

Pranie dywanów - Ursynów

Pranie Dywanów: Ursynów, Warszawa

Potrzebujesz uprać i odświeżyć swój dywan? Mieszkasz na Warszawskim Ursynowie? Skontaktuj się z nami i umów transport dywanu do i z naszej pralni! Oferta specjalna dla mieszkańców Warszawskiego Ursynowa!

Mieszkasz w innej dzielnicy? Sprawdź także:


ZADZWOŃ DO NAS!
+48 530 697 705
kontakt@damat.pl

Oceń nas na mapach Google lub na Facebooku!

Nowoczesne pranie dywanów to coś więcej niż tylko chemia i szorowanie. Metoda prania dywanów „na wskroś” – w pełnej kąpieli wodnej – zapewnia nieskazitelną czystość i daje gwarancję stuprocentowej satysfakcji. Takie usługi oferuje Profesjonalna Pralnia Dywanów Damat, która świadczy swoje usługi pralnicze również na Warszawskim Ursynowie!

Zamów pranie dywanów z transportem na Ursynów

Damat to nowoczesna pralnia z doświadczeniem, która na rynku działa już od 1991 roku. Obsługujemy mieszkańców całej Warszawy – w tym także dzielnicę Ursynów, odbierając dywany prosto od klienta. Nie musisz się zatem martwić transportem, bo dotrzemy prosto pod wskazany adres.

Jeżeli jesteś mieszkańcem Ursynowa możesz z powodzeniem skorzystać z naszych usług. Wystarczy telefon do naszej firmy, a my przyjedziemy i odbierzemy dywan. Po jego gruntownym praniu, przywieziemy go do Twojego domu na Ursynowie. To bardzo wygodna opcja – nie musisz przywozić dywanu do nas. Transport w obie strony zapewniamy my!

Pralnia dywanów – Ursynów

W naszej pracy wykorzystujemy najskuteczniejszą metodę prania „na wskroś” Oznacza to, że pierzemy wyroby tekstylne w dużej ilości wody. Taka kąpiel wodna pozwala na usunięcie nawet uporczywych zabrudzeń nie tylko z powierzchni dywanu, ale także z jego warstwy spodniej. Dodatkowo każdy dywan jest ozonowany. Takie działanie pozwala na usunięcie z włókien wszelkich bakterii, wirusów i nieprzyjemnych zapachów.

Pranie dywanów Warszawa Ursynów – usługa wykonana perfekcyjnie! Dzięki niej możesz się cieszyć pięknym, czystym i pachnącym dywanem, który wygląda jak nowy.

Nasi kierowcy odbiorą Twój dywan z dowolnego miejsca na Ursynowie: Dąbrówka, Grabów, Jeziorki Północne, Jeziorki Południowe, Kabaty, Natolin, Pyry, Skarpa Powsińska, Stary Służew, Stary Imielin, Ursynów-Centrum, Ursynów Północny, Wyczółki

Zamów pranie!

Przyjedziemy po Twój dywan
na Ursynów

  Umów transport dywanu do naszej pralni i z powrotem na Ursynów!

  Tel: +48 530 697 705

  Zadzwoń do nas w godzinach:

  • pon.-pt. – 07:00-15:00
  • sob, niedz: nieczynne

   

  Profesjonalna pralnia dywanów Damat. S. C – Obszar prania: Ursynów

  Call Now Button