Usługi prania dywanów Marki i Warszawa
Profesjonalna

Pranie dywanów - Wilanów

Pranie Dywanów: Wilanów, Warszawa

Potrzebujesz uprać i odświeżyć swój dywan? Mieszkasz na Warszawskim Wilanowie? Skontaktuj się z nami i umów transport dywanu do i z naszej pralni! Oferta specjalna dla mieszkańców Warszawskiego Wilanowa!

Mieszkasz w innej dzielnicy? Sprawdź także:


ZADZWOŃ DO NAS!
+48 530 697 705
kontakt@damat.pl

Oceń nas na mapach Google lub na Facebooku!

Czas na odświeżenie dywanu w Twoim salonie? Jeśli zamieszkujesz na obszarze dzielnicy Warszawa Wilanów, skorzystaj z oferty pralni Damat. To firma z bogatym doświadczeniem w praniu dywanów i wykładzin, świadcząca swoje usługi od 1991 roku i ciesząca się zasłużoną renomą wśród warszawiaków – również na Wilanowie!

Pralnia dywanów z transportem na Wilanów

Damat oferuje pranie dywanów techniką „na wskroś”. Jej istotę stanowi dogłębne czyszczenie runa w kąpieli wodnej przy użyciu odpowiedniego środka chemicznego. Jest on dobierany stosownie do włókna, z którego wyprodukowano dywan, oraz rodzaju jego zabrudzeń. W ramach przygotowań do prania z dywanu pozbywamy się włosów czy kurzu. Czynności te wykonywane są przez specjalne maszyny trzepiące i odkurzające, których praca jest znacznie efektywniejsza niż wysiłek ludzkich rąk. Natomiast po praniu dywan zostaje solidnie wypłukany, tak aby jego runo nie nosiło śladów chemikaliów, które mogą posiadać potencjał alergizujący. Odwirowany i wysuszony wraca do klienta.

Zamów pranie dywanów na Wilanów

Technologia prania, w oparciu o którą pracujemy, jest najskuteczniejszą w usuwaniu wszelkich zanieczyszczeń oraz plam. Klientom, którzy skorzystają z naszej usługi prania dywanu, oferujemy bonus w postaci jego ozonowania. Pod wpływem ozonu – bez udziału chemikaliów i szkody dla naszej planety – dywan zostanie uwolniony od niebezpiecznych patogenów. Ozon skutecznie zwalczy roztocza, bakterie i wirusy będące potencjalnym zarzewiem chorób.

Pralnia dywanów – Wilanów

Pralnia Damat zajmie się Twoim dywanem kompleksowo – nie musisz martwić się o jego transport. Na życzenie klienta odbierzemy dywan spod jego drzwi, a po upraniu dostarczymy go z powrotem we wcześniej uzgodnionym terminie, do dowolnego miejsca w dzielnicy Wilanów. Gorąco zachęcamy do kontaktu telefonicznego, aby uzgodnić warunki wykonania usługi.

Nasi kierowcy odbiorą Twój dywan z dowolnego miejsca na Wilanowie: Wilanów Wysoki, Wilanów Niski, Wilanów Królewski, Błonia Wilanowskie, Powsinek, Zawady, Kępa Zawadowska, Powsin.

Zamów pranie!

Przyjedziemy po Twój dywan
na Wilanów

  Umów transport dywanu do naszej pralni i z powrotem na Wilanów!

  Tel: +48 530 697 705

  Zadzwoń do nas w godzinach:

  • pon.-pt. – 07:00-15:00
  • sob, niedz: nieczynne

  Profesjonalna pralnia dywanów Damat. S. C – Obszar prania: Wilanów

  Call Now Button