Usługi prania dywanów Marki i Warszawa
Profesjonalna

Pranie dywanów - Wola

Pranie Dywanów: Wola, Warszawa

Potrzebujesz uprać i odświeżyć swój dywan? Mieszkasz na Warszawskiej Woli? Skontaktuj się z nami i umów transport dywanu do i z naszej pralni! Oferta specjalna dla mieszkańców Warszawskiej dzielnicy Wola!

Mieszkasz w innej dzielnicy? Sprawdź także:


ZADZWOŃ DO NAS!
+48 530 697 705
kontakt@damat.pl

Oceń nas na mapach Google lub na Facebooku!

Nasza firma zajmująca się praniem dywanów działa na rynku już od ponad 30 lat, co roku realizując ponad setki usług dla swoich klientów z całej Warszawy – również w dzielnicy Wola. Na rynek wchodzimy z kolejnymi propozycjami współpracy oraz oddziałami w nowych lokalizacjach. Dlatego jeśli mieszkasz na Warszawskiej Woli i chciałbyś zamówić pranie swojego dywany – ta opcja jest właśnie dla Ciebie!

Zamów pranie dywanów na Wolę

Oferta firmy skupia się na praniu dywanów i wykładzin metodą „na wskroś”. Proponujemy klientom pranie dywanów wraz z innowacyjnym sposobem dezynfekcji powierzchni włókien – tak zwane ozonowanie. Do tego rodzaju oczyszczenia dywanów nie używa się żadnych dodatkowych środków chemicznych, dzięki czemu jest to tak zwane czyste oczyszczanie powierzchni. Świetnie sprawdza się wśród alergików i osób, które są bardzo wrażliwe na zapachy detergentów. Jest to najskuteczniejsza metoda czyszczenia powierzchni dostępna na rynku.

Pralnia dywanów z transportem na Woli

Warto podkreślić, że cena oferowanych przez nas usług jest bardzo konkurencyjna. Zależy nam, aby każdy klient po wykonaniu przez nas usługi był zadowolony i chętnie do nas wracał. Dlatego staramy się, aby wszystkie świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie, a cena dla odbiorców była atrakcyjna i każde zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko.

Pralnia dywanów – Wola

Jeśli zatem mieszkasz na Warszawskiej Woli, nie masz czasu czy chęci, aby dostarczyć dywan do najbliższej pralni – skontaktuj się z nami! Nasza pralnia dywanów operuje również na Woliumów transport dywanu, przyjedziemy po niego, odbierzemy, upierzemy i odwieziemy Ci go pod wskazany adres w dzielnicy Wola: Koło, Ulrychów, Odolany, Powązki, Młynów, Czyste, Nowolipki, Mirów.

Zamów pranie!

Przyjedziemy po Twój dywan
na Wolę

  Umów transport dywanu do naszej pralni i z powrotem na Wolę!

  Tel: +48 530 697 705

  Zadzwoń do nas w godzinach:

  • pon.-pt. – 07:00-15:00
  • sob, niedz: nieczynne

  Profesjonalna pralnia dywanów Damat. S. C – Obszar prania: Wola

  Call Now Button