Posted On: 19 kwietnia, 2017

Jak przygotować swoje biuro na wizytę profesjonalnej firmy czyszczącej wykładziny?

dywan-biuro

Jak przygotować swoje biuro na wizytę profesjonalnej firmy czyszczącej wykładziny?

Skorzystanie z usług profesjonalnej firmy prania wykładzin biurowych to doskonały sposób na poprawienie komfortu pracy i pozbycie się niezliczonej ilości brudu, a także alergenów w postaci kurzu, roztoczy czy pleśni zgromadzonej w strukturze materiału. Jeśli posiadasz w swoim biurze wykładzinę, usługa ta powinna być wykonywana przynajmniej raz w roku. Podpowiadamy, jak należy się do niej przygotować.

  1. Przed przyjazdem pracowników firmy pralniczej, wykładzina powinna być dokładnie odkurzona przez firmę sprzątającą z usług której korzystasz na co dzień. Wykładzina będzie bardziej przejrzysta, a trwałe zabrudzenia i plamy wymagające szczególnego podejścia bardziej widoczne.
  2. Zasłony, które dotykają podłogi powinny zostać zdjęte lub przynajmniej podwinięte i przymocowane tak aby nie stykały się z podłożem.
  3. Jeśli to możliwe, meble, a także sprzęt komputerowy i rzeczy osobiste powinny zostać wyniesione z pomieszczeń, w których będzie czyszczona wykładzina. Niektórzy specjaliści zajmujący się praniem tekstyliów biurowych posiadają w swojej usłudze także przenoszenie mebli, zarówno przed jak i po praniu wykładziny, więc warto o to dopytać umawiając się na przybycie specjalistów.
  4. Zabezpiecz wszystkie ważne elementy, zwłaszcza jeśli są wartościowe, a nie istnieje możliwość ich przeniesienia.
  5. Wskaż ekspertom lub zaznacz wszystkie plamy, które należy usunąć, a które wymagają przede wszystkim specjalistycznego podejścia.

Jeśli posiadasz wykładzinę w swoim biurze, a to już najwyższy czas na jej dokładne i profesjonalne czyszczenie, skontaktuj się z nami, a dostarczymy Ci wszystkich niezbędnych informacji dotyczących naszej usługi.

Call Now Button