Posted On: 21 listopada, 2016

Biurowa elegancja – wybór dywanu i wykładziny

Nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale dywan to bardzo ważny element każdego wnętrza gdyż dopełnia wystrój i nadaje pomieszczeniu odpowiedni klimat. W przypadku pomieszczeń biurowych sytuacja jest dosyć utrudniona gdyż schemat rozmieszczenia mebli czy kolorów jest dosyć specyficzny, w szczególności w biurach z dużą ilością pracowników. My jednakże podpowiadamy jaką wykładzinę wybrać by nie tylko ożywić wnętrze, ale także by pracowało się przyjemniej.

Odpowiedni wybór dywanu i wykładziny

Przy doborze dywanu czy też wykładziny do naszego biura powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na jej kolorystykę, która powinna być dopasowana do aranżacji wnętrza. W związku z panującymi warunkami atmosferycznymi i częstym brakiem możliwości zmiany obuwia, warto wybierać kolory stonowane i ciemniejsze. Jeśli chcemy ożywić wnętrze, możemy wybrać dywany wzorzyste jednakże w kolorach szarości, granatu czy też fioletu. Codzienne użytkowanie pomieszczeń biurowych może prowadzić do szybkiego wytarcia wykładziny, dlatego też powinniśmy wybrać materiał najbardziej wytrzymały – w tym przypadku są to włókna poliamidowe lub polipropylenowe. Jeśli chodzi o dywan warto zwrócić uwagę na jego gęstość – im bardziej gęsty tym lepiej wytrzymały. Wybierając wykładzinę biurową należy pamiętać o panujących przepisach BHP. Dlatego też podczas zakupu powinniśmy zwracać szczególną uwagę czy wykładzina posiada atest higieniczny, przeciwpożarowy czy antyelektrostatyczny by nie narobić sobie dodatkowych problemów związanych z regulacjami prawnymi.

Wykładzina czy dywany w pomieszczeniach biurowych dość szybko ulegają zabrudzeniu poprzez codzienne jej użytkowanie przez wielu pracowników. Dlatego też oferujemy profesjonalne pranie dywanów i wykładzin w biurach i budynkach usługowych aby służyły one jak najdłużej i wciąż dopełniały swoim nienagannym wyglądem pomieszczenia codziennego użytku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą!

Call Now Button