Onszywanie i skracanie dywanów
Profesjonalne

Obszywanie dywanów i chodników

Pralnia Dywanów DAMAT oferuje profesjonalne:

ZADZWOŃ DO NAS!
+48 530 697 705

Umów transport dywanu już dziś!

KONTKAT

Obszywanie dywanów i wykładzin - Warszawa

Krawiectwo jest sztuką dedykowaną nie tylko odzieży! Dywany i wykładziny nie rzadko również wymagają drobnych przeróbek.
Obszywanie dywanów i wykładzin nie tylko podnosi ich estetykę, ale również przedłuża żywotność. Prawidłowe zabezpieczenie boków i rogów, uwalnia je od prucia się, zaciągania i strzępienia na brzegach.

Apretura to także proces ożywienia i ochrony koloru tkanin, poprzez zastosowanie czegoś w rodzaju warstwy ochronnej, zapobiegającej utrwalaniu się plam, oraz przyleganiu brudu.

Wykładzina się strzępi? Obszyjemy ją na nowo!

Pralnia dywanów i wykładzin Damat w szerokim wachlarzu swoich usług, poza praniem dywanów, świadczy również te z zakresu obszywania. Dotyczy to tkanin zarówno przycinanych, jak też renowacji tych dotkniętych znakiem czasu. W ramach obszywania dywanów i wykładzin, wykorzystujemy nowoczesne techniki, profesjonalny sprzęt i wysokojakościowe materiały.
Gwarantujemy, że wykonana przez nas usługa jest solidna i trwała.

Wszechstronność firmy Damat to nic innego, jak długoletnie doświadczenie. To ono doprowadziło naszych specjalistów do momentu, w którym dywany, wykładziny i tapicerki, nie mają przed nimi tajemnic! Pomożemy także, jeśli potrzebujesz skrócić lub przerobić dywan.


Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem.

Call Now Button