Pranie wykładzin biurowych - Warszawa
Profesjonalne

Pranie wykładzin biurowych

Pralnia Dywanów DAMAT oferuje profesjonalne:

ZADZWOŃ DO NAS!
+48 530 697 705

Umów transport dywanu już dziś!

KONTKAT

Pranie wykładzin w biurach - Warszawa

 

Jeśli chcesz aby twoja firma wyglądała niezwykle profesjonalnie, musisz przede wszystkim zadbać o jej wnętrze. Wygląd biura, jego estetyka, czystość i porządek to pewnego rodzaju wizytówka twojej firmy. Jednym z najbardziej narażonych na zabrudzenia elementów Twojego biura jest właśnie wykładzina. Ze względu na różnorodność panujących warunków atmosferycznych, zazwyczaj dużej ilości osób oraz mebli w pomieszczeniach, tekstylia te są szczególnie obciążone zanieczyszczeniami w postaci kurzu, piachu, błota, itp. Wpływa to nie tylko na wygląd wykładzin, ale także ich jakość, a co za tym idzie – żywotność. Dlatego też większość firm zatrudnia serwisy sprzątające, które mają za zadanie utrzymanie ogólnego ładu i porządku w ich biurze. Niestety w przypadku wykładzin, regularne odkurzanie może być niewystarczające. Każde miejsce pracy charakteryzuje się dużym natężeniem ruchu, mającym bezpośredni wpływ na eksploatację powierzchni podłogowych. Dlatego też należy okresowo korzystać z profesjonalnego prania wykładzin w biurach w celu zapewnienia estetycznego wyglądu wnętrza jak i ochrony tekstyliów przed szybką dewastacją.

Pierzemy wykładziny biurowe od lat

Osoby zajmujące się zawodowo praniem wykładzin, to przede wszystkim fachowcy w swojej profesji. Dzięki naszej znajomości budowy struktury tekstyliów i użyciu jedynie specjalistycznego sprzętu, nie wpłyniemy w żaden niekorzystny sposób na daną powierzchnię podłogową. Podchodzimy do zleceń nad wyraz indywidualnie. Dzięki swojemu doświadczeniu, możemy bez problemu dostrzec obszary narażone na zwiększoną eksploatację i wymagające od nas większego wysiłku w ich czyszczeniu. Dodatkowo okresowe czyszczenie wykładzin biurowych jest mniej uciążliwe od codziennego odkurzania, które może mieć negatywny wpływ na jakość materiałów użytych w tekstyliach. Ponadto odkurzacz zbiera wyłącznie 80% zanieczyszczeń z powierzchni, natomiast pranie wykładzin zapewnia 100% usunięcia wszelkich zabrudzeń. Dokonując regularnego prania wykładzin w swoim biurze, w szybki i prosty sposób zapewnisz długotrwałą czystość i świeżość.

Profesjonalne czyszczenie wykładzin

Wykładziny biurowe są nie tylko o wiele bardziej narażone na zabrudzenia niż te domowe, ze względu na ogromną ilość osób po nich chodzących, ale również na czynniki zewnętrzne, takie jak obciążenia mechaniczne, tarcie, rozciąganie, itp. Mając świadomość jak bardzo tekstylia te podlegają eksploatacji, pranie wykładzin biurowych przez naszą firmę to coś więcej niż zwykłe czyszczenie. Korzystając wyłącznie z wysokospecjalistycznego sprzętu, naszym celem jest także zapewnienie długoterminowej ochrony przedłużającej ich żywotność. Specjalizujemy się w praniu wykładzin wieloobiektowych, zarówno w biurach jak i budynkach usługowych, bez limitu powierzchni. Posiadamy doświadczenie w praniu wykładzin w open space’ach jak i wąskich korytarzach. Dodatkowo po wykonanej usłudze, wszystkie meble i krzesła zostają z powrotem umieszczone na swoich miejscach.

Profesjonalne, sprawne, rzetelne, a także atrakcyjne cenowo czyszczenie wykładzin w biurach – tylko z firmą DAMAT! Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów i terminu realizacji prania.

Call Now Button