Pranie dywanów u klienta - Warszawa
Profesjonalne

Pranie dywanów u klienta

Pralnia Dywanów DAMAT oferuje profesjonalne:

ZADZWOŃ DO NAS!
+48 530 697 705

Umów transport dywanu już dziś!

KONTKAT

Pranie dywanów i wykładzin w Twoim domu!

Jeśli posiadasz duży, nietypowy gabarytowo lub w inny sposób trudny do przetransportowania dywan – przyjedziemy uprać go u Ciebie w domu.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem piorącym, który przywieziemy do Twojego domu, aby uprać i gruntownie odświeżyć Twój dywan lub wykładzinę. Korzystamy z mobilnych, ręcznych maszyn pralniczych i szorowarek, dzięki którym każdy dywan odzyska dawny blask.

Nie pierzemy dywanów maszynami typu Karcher!

 

Gwarantujemy, iż przy okazji prania dywanu nie zostanie użyta zbyt duża ilość wody, która wiązałaby się z dodatkowym sprzątaniem. Profesjonalne pranie dywanów u klienta to usługa ekspresowa, skuteczna i gwarantująca podobne efekty jak ta, wykonywana w naszej pralni na miejscu.

Pranie wykładzin u klienta i w biurach

Oferujemy także profesjonalne, rzetelne i atrakcyjne cenowo pranie wykładzin podłogowych w biurach i budynkach usługowych. Nie mamy limitu powierzchni – jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie. Mamy doświadczenie w praniu wykładzin w open space’ach i wąskich korytarzach, a po skończonej pracy wszystkie meble i krzesła wracają na swoje miejsce.

Pranie dywanów z dojazdem - Warszawa

Jeśli nie jesteś w stanie dostarczyć nam swojego dywanu osobiście, a także nasz odbiór i transport z jakichś przyczyn nie wchodzą w grę - Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów i terminu realizacji prania u Ciebie w domu!

Call Now Button