Posted On: 5 grudnia, 2017

Utkane dzieła sztuki, czyli jak dopasować nowoczesny dywan do wnętrza swojego domu?

Nowoczesne modele dywanów charakteryzują się intensywnością wzorów i barw, które kuszą nas z katalogów lub sklepowych półek. Niektóre z nich z powodzeniem mogłyby uchodzić za dzieła sztuki! Aż trudno uwierzyć, iż zostały one utkane, a nie namalowane… Wiele osób posiada dekoracyjne dywany, którym nie mogli się oprzeć podczas zakupów, a po fakcie nie za bardzo wiedzą gdzie umieścić tak wyrazisty dywan. W dzisiejszym wpisie podpowiadamy, jak dopasować nowoczesny dywan do wnętrza swojego domu.

Wykorzystaj ich podstawowe walory

Nowoczesne dywany wzbogacone są wyrazistymi wzorami i kolorami – to ich główne atuty, które wyróżniają je spośród innych tekstyliów oraz elementów pomieszczenia. Jeśli w aranżacji swojego domowego wnętrza chcesz wykorzystać tak dekoracyjny dywan, wystrój danego pokoju powinien być jak najbardziej minimalistyczny i posiadać niewielką ilość mebli. To właśnie on musi być głównym przedmiotem przyciągającym wzrok każdego gościa. Nie musisz obawiać się chłodnego klimatu pokoju z powodu małej ilości mebli – nowoczesny dywan i tak sprawi, iż wnętrze będzie przytulne, wygodne i ciepłe. Tego typu tekstylia doskonale sprawdzą się w salonie lub sypialni. Mimo iż jest to spore wyzwanie, aranżacja wnętrza przy pomocy nowoczesnych, dekoracyjnych tekstyliów jest możliwa. To doskonały wybór dla osób śmiałych, które chcą zmienić klimat swojego domu przy pomocy nowoczesnych rozwiązań.

Jeśli nie chcesz, aby twój nowoczesny dywan stracił swój urok, dbaj o wyrazistość barw i wzorów z firmą DAMAT – oferujemy profesjonalne usługi prania i czyszczenia dywanów!

Call Now Button